Відповідно до листа відділу освіти від 16.01.2017 №01-18/95 Балаклійської державної адміністрації «Про інформаційні матеріали для підготовки учнів до міжнародного дослідження якості освіти PISA-2018» питаннями підготовки учнів до міжнародного дослідження якості освіти займаються вчителі української мови і літератури, математики, фізики, хімії, біології, географії. Очолює цю роботу Обізна Л.Є., заступник директора з навчально-виховної роботи.

Матеріали/приклади завдань щодо підготовки до міжнародного дослідження якості освіти PISA-2018 розміщено на офіційному веб-сайті http://pisa.testportal.gov.ua.

************************************************************************************************************************************************************************************************************************

План заходів щодо організації та проведення міжнародного дослідження якості освіти PІZA-2018 на 2017 рік в Балаклійській загальноосвітнійшколі I-III ступенів №1 ім. О.А. Тризни

Найменування заходу Терміни виконання Відповідальні
1. Проведення наради з керівниками методичних об'єднань вчителів Лютий 2017 Заступник директора з навчально-виховної роботи Обізна Л.Є.
2. Проведення наради при директорові про проведення моніторингового дослідження PIZA-2018 в Харківській області 01/02 2017 Директор школи Бовдуй С.П.
3. Проведення наради з вчителями-предметниками Березень Заступник директора з навчально-виховної роботи Обізна Л.Є.
4. Скласти план поточних завдань з предметів Березень-квітень Вчителі- предметники
5. Опрацювати наказ Департаменту науки і освіти Харківської обласної державної адміністрації «Про організацію та проведення міжнародного дослідження якості освіти PIZA-2018 в Харківській області» на педраді Березень Заступник директора з навчально-виховної роботи Обізна Л.Є.
6. Використання на уроках прикладів завдань PІZA Перше півріччя 2017 року Вчителі- предметники
Кiлькiсть переглядiв: 69